KDE MÔŽETE PRACOVAŤ?

Pracujte v obore, ktorý Vám vyhovuje a bude Vás napĺňať.
Zmena je predsa život.

Finančný kontrolór

Lokalita: Bratislava
FHľadáme pre klienta Finančného kontrolóra/analytika na novovytvorenú pozíciu s dobrými komunikačnými schopnosťami, schopnosťou presadiť svoje myšlienky a navrhovať riešenia.

od 1800 EUR brutto/mesačne

CHCEM VEDIEŤ VIAC »

Hlavný Inžinier projektu

Lokalita: Bratislava
Chcel by si vytvárať taký priestor, aby ľudia žili krajšie, lepšie a boli šťastnejší, slobodnejší? Ak máš v sebe ten správny drive a výzie ktoré chceš uskutočniť, neváhaj a ozvi sa nám!

od 2000 €

CHCEM VEDIEŤ VIAC »

Projektant/Projektový technik

Lokalita: SR
Pre nášho klienta ponúkajúceho riešenia skladovanie tovaru hľadáme skúseného projektového technika, ktorý bude zastrešovať projekty od komunikácie s obchodým tímom, cez dodávateľov až po samotného klienta. Ideálny kandidát by mal mať technický background, skúsenosť s AutoCad, schoponosť vyjednávať a mal by mať bydlisko v blízkosti BA.

od 1200 EUR btt./mes.+odmeny

CHCEM VEDIEŤ VIAC »

Interný konzultant Senior

Lokalita: Skalica
• Budete aktívne podporovať dosahovanie strategických a operačných cieľov, rozvíjaním udržateľnej kultúry
• Vašou úlohou bude prevádzkovať a rozvíjať VPS na skupinovej úrovni a podporovať špecializované závodné tímy na dosiahnutie ich výrobnej transformácie v súlade so stratégiou LEAN / VPS skupiny.
• Vašou zodpovednosťou bude zabezpečiť dostupnosť znalostí VPS/ LEAN v úzkej spolupráci s Výrobnou akadémiou (aktualizovať školenia, rozvíjať školenia, vykonávať školenia).
• Budete pôsobiť ako LEAN kouč pre miestnych VPS koučov, aby ste ďalej rozvíjali LEAN zručnosti.

2500

CHCEM VEDIEŤ VIAC »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin