Edgar baker

Máme nie len množstvo praktických skúseností, ale taktiež odborných znalostí, ktoré dokážeme zužitkovať vo váš prospech.

Postaráme sa o prípravu kompletnej ponuky pracovnej pozície a vhodných uchádzačov nájdete prostredníctvom siete LinkedIn či databázy a siete kontaktov. Následne vyselektujeme na základe životopisov a behaviorálnych pohovorov tých najlepších kandidátov pre vašu pozíciu. Naši konzultanti sú tu pre vás v každom kroku a dispozícií sú vám i v prípade akýchkoľvek zmien. Zabezpečte, aby váš biznis napredoval vďaka spoľahlivej posile vo vašej spoločnosti. Neváhajte a obráťte sa na nás. Vašu dôveru zúročíme.

SKÚSENÍ A KOMPETENTNÍ KONZULTANTI

Naši konzultanti sú tu pre vás my pre nich. Neustáme pracujeme na rozširovaní prehľadu na trhu práce, pracovných pozícií a komunikácií s kandidátmi.

BEHAVIORÁLNE POHOVORY

Po dôkladnom screeningu životopisov vedú naši konzultanti s vhodnými uchádzačmi špecializované behaviorálne pohovory. Behaviorálne pohovory sú najúčinnejší spôsob výberu vhodných budúcich zamestnancov.

LINKEDIN PREMIUM SEARCH

Expert Recruitment vykonávame cez najväčší svetový biznis portál LinkedIn, ktorý ponúka kandidátov na nižšie, stredné i manažérske pozície v každom odvetví.

INZERCIA NA NAJVÄČŠÍCH SLOVENSKÝCH PORTÁLOCH

Konzultanti dôkladne prepracujú a pripravia popis pracovnej pozície tak, aby sa odlišovala a vynikala medzi ostatnými ponukami. Vďaka tomu dokážeme zaujať skúsených expertov a vhodných kandidátov do vašej spoločnosti.

MODERNÁ DATABÁZA

Naša online databáza uchádzačov a životopisov ma cloudový charakter, takže je dostupná z akéhokoľvek miesta či zariadenia a zároveň spĺňa prísne GDPR kritériá.

PROJEKTOVÝ MANAŽMENT

Naši konzultanti sú vám plne k dispozícií aj v prípade zmeny či navýšenia náboru potrebných uchádzačov. Vypracujeme pre vás projektový návrh s dôrazom na hierarchizáciu priorít a časovú os náboru.

ZARUČENÝ FEEDBACK

Expert Recruitment na úrovni pre nás znamená, že rovnako úspešní ako aj neúspešní, skrátka všetci kandidáti od nás dostanú spätnú väzbu.

PRISPÔSOBENIE PONUKY & PODPORA PRI VYJEDNÁVANÍ

Aby bol náš Expert Recruitment úspešný, je pri procese potrebná spolupráca, kompromisy a finálne úpravy detailov v prospech obidvoch strán. Profesionálni konzultanti Edgar Baker sa postarajú o to, bola finálna ponuka prezentovaná kandidátovi aj úspešne prijatá.

Ponúkame vám profesionálne služby so zameraním na Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting.