HR CONSULTANCY

Na porade sa finančný riaditeľ pýta Generálneho riaditeľa: „Ideme investovať do školení, ale čo ak nám zamestnanci odídu?“

Riaditeľ odpovedá: “V poriadku, ale čo ak ich nebudeme školiť a oni u nás zostanú.“

Vzdelanie je dôležitou a zásadnou súčasťou napredovania každej úspešnej spoločnosti. Kvalitný rozvoj, adekvátne platové ohodnotenie a správna motivácia sú pre vašich zamestnancov často kľúčové aspekty, aby podávali skvelé pracovné výkony. Ponúkame vám odborný benchmarking, kariérové poradenstvo, analýzu pracovného trhu a taktiež profesionálny mapping konkurencie. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

SALARY
BENCHMARKING

Obráťte sa na nás v otázke ohodnotenia vašich zamestnancov. Naši profesionáli pre vás do 14 dní vypracujú profesionálny platový prieskum. Salary benchmarking vypracujeme vždy presne na mieru vašim požiadavkám.

MARKET MAPPING

Ak potrebujete identifikovať konkurenciu a jej kľúčových ľudí, sme tu pre vás. Realizujeme kompletnú analýzu pracovného trhu vo vašej oblasti pôsobenia. Kontaktujte nás a my všetko zistíme za vás!

CONSULTING

V spolupráci s Growision vám ponúkame aj odborné kariérne poradenstvo. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

MAPOVANIE FIREMNÝCH
POTRIEB A MOTIVUJÚCEJ
KULTÚRY

Ponúkame vám jedinečný a inovatívny model na mapovanie aktuálnej motivácie, efektivity a výkonnosti tímov vašich zamestnancov. Okrem toho pre vás vyhotovíme špecializovaný akčný plán určený pre konkrétnych lídrov tak, aby vedeli, ako zvýšiť motiváciu zamestnancov a pomohli im naplniť ich potenciál na maximum.

TESTOVANIE KANDIDÁTOV

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s kariérnym poradenstvom, behaviorálnymi pohovormi či benchmarkingom vám dokážeme efektívne pomôcť s výberom toho najlepšieho kandidáta, ktorý bude pre spoločnosť prínosom z pracovného i ľudského aspektu. Našim cieľom je dlhodobý výkon skúsených kandidátov, ktorí efektívne pracujú v tíme a podieľajú sa napredovaní vašej spoločnosti vďaka vlastným hodnotám a vnútornej motivácií.

BUDOVANIE STABILNÝCH A
DLHODOBO VÝKONNÝCH
TÍMOV A JEDNOTLIVCOV

Prostredníctvom coachingových techník a partnerského prístupu pomáhame jednotlivcom a tímom napĺňať ich špecifické potreby súvisiace s cieľmi organizácie. 

Solverwp- WordPress Theme and Plugin