EXECUTIVE
SEARCH

Potrebujete spoľahlivých a zodpovedných lídrov na manažérske pozície? Hľadáte kľúčového človeka, ktorý prinesie do vašej spoločnosti nový smer, vízie a ciele? V tom prípade sa obráťte na nás.

Spoločnosť Edgar Baker zabezpečuje profesionálny headhunting a executive search už niekoľko rokov. Ak hľadáte tých správnych ľudí na manažérske pozície, ste na správnom mieste. Našim cieľom je zabezpečiť pre vašu spoločnosť overeného a vhodného kandidáta, ktorý nie len výborne zapadne do kolektívu, ale taktiež posunie váš biznis do nového levelu, nastaví správne procesy z hľadiska riadenia a pomôže vašej spoločnosti prosperovať.<

EXPERT
RECRUITMENT

Chcete vašu firmu posilniť o šikovné talenti v odbore, no neviete kde a ako ich nájsť?

Ak si neviete dať rady alebo nemáte čas alebo zdroje na výber toho správneho experta pre vaše odvetvie, naši profesionáli z Edgar Baker vám radi pomôžu! Ponúkame vám dôkladný výber a selekciu vhodných kandidátov, kvalifikované behaviorálne pohovory či hľadanie prostredníctvom špecializovaných biznis portálov a databáz, o ktoré sa postarajú naši odborní konzultanti.

INTERNATIONAL
RECRUITMENT SERVICES

Potrebujete viac pracovnej sily, alebo sú vaše personálne kapacity naplno vyťažené? Kontaktujte expertov z Edgar Baker a zverte hľadanie novej posily do našich rúk. Špecializujeme sa na International Recruitment a taktiež Expatriate Services. V rámci našich služieb vám ponúka nábor zamestnancov, ktorými pre vás vyriešime problém s akútnym nedostatkom pracovnej sily na európskom trhu.

Prostredníctvom našich lokálnych recruitment partnerov pre vás nájdeme talentovaných zahraničných zamestnancov z tretích krajín a to predovšetkým z krajín bývalého Sovietskeho zväzu. Zahraniční zamestnanci disponujú všetkými potrebnými povoleniami a to vďaka právnym špecialistom. Garantujeme bezpečný a bezproblémový nábor zamestnancov, legálnu korektnosť procesu a iba overených kandidátov.

TEMPORARY
STAFFING
& OUTSOURCING

Hľadáte spoľahlivého človeka na dočasný záskok za vášho zamestnanca, prípade potrebujete dočasne navýšiť vaše kapacity kvôli projektu?

V rámci nášho pôsobenia vám ponúka služby agentúry dočasného zamestnávania. Agentúra dočasného zamestnávania je výborný spôsob, ako efektívne využívať ľudské zdroje bez nutnosti navýšenia vašich mzdových či personálnych kapacít. Postaráme sa o to, aby dočasné pridelenie zamestnancov prebehlo rýchlo a podľa vašich predstáv.

INTERIM
MANAGMENT

Máte pocit, že vaša firma stagnuje a nedosahuje výsledky, aké by mala? Potrebujete efektívneho výkonného manažéra, ktorý vás dostane z krízy? Spoločnosť Edgar Baker je vašim partnerom aj v tomto období. Ponúkame vám exkluzívnu službu – Interim Management, ktorá sa postará o prosperitu vašej firmy rýchlo a efektívne.

Interim Management je najnovším trendom v oblasti biznisu a výkonného manažmentu. Ponúka množstvo popredným výhod, ktoré vašu spoločnosť opäť postavia na nohy. Interim Management je služba, ktorá zahŕňa nasadenie skúseného experta na pozíciu výkonného manažéra vašej firmy alebo konkrétneho odvetvia, ktorý sa postará o dosiahnutie zvolených cieľov počas vopred určeného časového obdobia.

HR
CONSULTANCY

Na porade sa finančný riaditeľ pýta Generálneho riaditeľa: „Ideme investovať do školení, ale čo ak nám zamestnanci odídu?“

Vzdelanie je dôležitou a zásadnou súčasťou napredovania každej úspešnej spoločnosti. Kvalitný rozvoj, adekvátne platové ohodnotenie a správna motivácia sú pre vašich zamestnancov často kľúčové aspekty, aby podávali skvelé pracovné výkony. Ponúkame vám odborný benchmarking, kariérové poradenstvo, analýzu pracovného trhu a taktiež profesionálny mapping konkurencie. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

Solverwp- WordPress Theme and Plugin