Pracovná ponuka

Key Account Manager

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Ak Ti nie je cudzí pojem „TZB“, vyznáš sa v upevňovacích prvkoch a máš výborné obchodné, komunikačné a prezentačné schopnosti, chceme o Tebe vedieť! Pre nášho klienta hľadáme charizmatického a skúseného človeka, ktorý má ten správny drive.

Náplň práce

Čo bude patriť do tvojej náplne práce?

– Aktívne získavanie zákazníkov a poskytovanie služieb zákazníkom,
– Plnenie dohodnutých predajných cieľov
– Aktívny monitoring trhu a nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi zákazníkmi
– Budovanie značky spoločnosti na trhu
– Analýza príležitostí a hrozieb
– Vyhľadávanie predajných príležitostí
– Nadviazanie vzťahov s miestnymi distribútormi
– Spolupráca s miestnymi distribútormi
– Príprava obchodných správ v systéme CRM
– Komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
– Aktívna účasť na marketingových kampaniach
– Aktívny prístup k procesu predaja

Požiadavky na zamestnanca

– Perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb firmy
– Minimálne 3 roky skúseností aktívneho predaja v oblasti upevňovacích systémov
– Bakalársky titul/diplom v oblasti technického vzdelávania
– Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
– Silné technické zručnosti, vyjednávacie schopnosti, samostatnosť, pozitívny prístup, zameranie na ciele
a veľmi silnú orientáciu na zákazníka
– Výborná organizácia práce
– Platný vodičský preukaz

Vzdelanie

Vysoká škola

Výhody / Benefity

– Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
– Služobné vozidlo, mobil a notebook
– Školenia a podpora individuálneho rozvoja
– Flexibilná pracovná doba
– Pravidelný bonus k výplate

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin