Mzdové podmienky (brutto)

Od 2 200 EUR/mesiac

Termín nástupu

Dodo

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Miesto práce

Prešov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme IE Engineera / Improvement Engineera, ktorý bude súčasťou greenfield projektu.

Plánovanie a inštalácia nových výrobných liniek. Zodpovednosť za projekty a rozpočet pre nové výrobné linky. Plánovanie a uskutočňovanie výrobných skúšok. Revízia technickej dokumentácie a technických požiadaviek. Vytváranie pracovných postupov, plánovanie kontroly a FMEA procesov. Spolupráca s oddelením výroby, inžinierstva, kvality a ďalšími funkciami pre dosiahnutie spoločných cieľov a zabezpečovanie súladu s normami a štandartmi.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov Klient sa špecializuje na návrh, výrobu a predaj komponentov a foriem pre automobilové interiérové a exteriérové ozdobné systémy. Spoločnosť má 25 výrobných závodov, 3 technické centrá a viac ako 10 000 zamestnancov po celom svete. Prvý výrobný závod v Európe vznikne vo východnej časti Slovenska.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vysokoškolské vzdelanie v obore inžinierstva, ideálne premyslového inžinierstva, strojníctva alebo obor s príbuzným zameraním.

Skúsenosti s prácou v priemyselnom prostredí a s procesným inžinierstvom, automobilovom priemysle (veľkou výhodou).

Silné analytické a problémové riešiteľské schopnosti, schopnosť pracovať s dátami a štatiskimami, projektové zariadenie, komunikačné zručnosti.
Znalosť technických nástrojov a metodík v oblasti procesného inžinierstva, Lean, 5S, FMEA, Six Sigma.
Schopnosť komunikovať plynulým spôsobom v slovenskom a anglickom jazyku.

Neváhajte nás

Kontaktovať

  Word document
  PDF document

  Kontakt

  +421 905 321 596

  info@edgarbaker.com

  Sociálne siete