Pracovná ponuka

Stavebný prípravár – špecialista pre elektro

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Profesný špecialista pre elektro

Náplň práce

Spracúva technické podklady na oslovenie subdodávateľov do výberových konaní
Vyhodnocuje predložené ponuky a rokuje so subdodávateľmi o technických návrhoch a cene
Pripravuje podklady pre uzatvorenie zmlúv o dielo
Spolupracuje s manažérom stavby pri zmenových listoch a uzatváraní dodatkov so subdodávateľmi

Požiadavky na zamestnanca

najmenej 3 roky praxe v oblasti prípravy projektov v oblasti elektrotechniky
technické znalosti v oblasti elektroinštalácií pre administratívne budovy, nemocnice, výrobné haly
samostatnosť, proaktívny prístup, flexibilita, komunikačné zručnosti
skúsenosti s AutoCAD a CENKROS výhodou
Vysokoškolské v oblasti elektrotechnika
Stredoškolské s maturitou v oblasti elektrotechnika

Vzdelanie

Stredné

Výhody / Benefity

Práca v renomovanej spoločnosti
Príležitosť pre rozvoj a osobný rast
Sociálny program, tímové športové a kultúrne aktivity
Individuálne bonusové hodnotenie a 13 plat

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin