Pracovná ponuka

Špecialista na účtovanie dlhodobého majetku

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Budete aktívne podporovať dosahovanie strategických a operačných cieľov s rozvíjaním udržateľnej kultúry pomocou neustáleho zlepšovania procesov.

Náplň práce

• Budete aktívne podporovať dosahovanie strategických a operačných cieľov s rozvíjaním udržateľnej kultúry pomocou neustáleho zlepšovania procesov.
• Vašou úlohou bude rozvíjať VPS na úrovni skupiny a podporovať špecializované závodné tímy na dosiahnutie ich výrobnej transformácie v súlade so stratégiou spoločnosi.
• Vašou zodpovednosťou bude zabezpečiť dostupnosť znalostí v úzkej spolupráci s Výrobnou akadémiou ( aktualizovať školenia, rozvíjať školenia, vykonávať školenia).
• Budete pôsobiť ako kouč pre miestnych VPS koučov, aby ste ďalej rozvíjali ich LEAN zručnosti.
• Bude sa od vás vyžadovať aby ste sosúladili stratégiu VPS od skupiny k v vyžadovanému cieľu, aby ste zabezpečili spoločné smerovanie skupiny v „jedno“ VPS vo všetkých závodoch.

Požiadavky na zamestnanca

Zručnosť v systéme SAP ECC and S/4 HANA výhodou.

Vzdelanie

Žiadne

Výhody / Benefity

• Ročný výkonnostný bonus až do výšky 2 mesačnej mzdy.
• Firemný notebook a mobil aj na súkromné účely

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin