Pracovná ponuka

Špecialista na neustále zlepšovanie

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Hľadáme Špecialistu na neustále zlepšovanie ( Continuous improvement ) pre medzinárodné projekty.

Náplň práce

Máš skúsenosti s Lean Six sigma metódami? Baví ťa zlepšovať procesy? Chceš patriť do medzinárodného tímu a robiť na zaujímavých projektoch? Baví ťa cestovanie? Ak sú Tvoje odpovede kladné, budem rada, keď ma budeš kontaktovať a ja Ti poskytnem viac informácií.

Požiadavky na zamestnanca

Požadujeme:
– VŠ technického zamerania
– skúsenosti v danej oblasti minimálne 2 roky, ideálne 5 a viac
– aktívna znalosť Anglického jazyka (hovorovo/písomne)
– analytické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť
– dobré komunikačné vlastnosti
– praktické skúsenosti s Projektovým riadením vo výrobnej spoločnosti

Vzdelanie

Vysoká škola

Výhody / Benefity

– dni dovolenky naviac
– „seniority“ bonus
– 13.ty plat po odpracovaní 24 mesiacov

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin