Pracovná ponuka

Manažér nákupu

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného Manažéra nákupu!

Náplň práce

Medzi Vaše hlavné činnosti budú patriť:

Riadenie skupiny nákupcov a koordinácia nákupných operácií.
Schvaľovanie všetkých rozhodnutí na oddelení.
Kontrola a analýza nákupných cien, vyjednávanie s dodávateľmi.
Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov.
Optimalizácia procesov.
Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov a hľadanie nových dodávateľov.
Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi.
Optimalizácia procesov s cieľom minimalizovať náklady a potenciálne problémy.
Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne 3 roky skúseností na pozícii Manažéra nákupu alebo na pozícii Manažéra strategického nákupu v spoločnostiach s technickým zameraním.
Plynulá komunikácia v Anglickom jazyku – PODMIENKOU

Vzdelanie

Vysoká škola

Výhody / Benefity

– od 2500€ v závislosti od skúseností kandidáta
– bonus do 8% z ročného platu na základe dosiahnutých KPI ukazovateľov

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin