Pracovná ponuka

Inžinier zvárania

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Hľadáme Inžiniera zvárania s minimálne 2 ročnou praxou

Náplň práce

Ako Inžinier zvárania budete zodpovedný za správu technologických postupov. Vašou úlohou bude správne určiť poradie operácií a následne ich kontrola. Návrhy parametrov pre zváranie a naváranie nie sú pre Vás problémom a vyznáte sa v riešeniach pri problémoch so zvarmi a ich opravami.
Archivácia a starostlivosť o ňu je taktiež veľmi dôležitou súčasťou pracovnej náplne.
Budete zodpovedný za sledovanie a evidenciu zváračských preukazov Vás aj Vašich kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

– SŠ/VŠ
– Anglický alebo Nemecký jazyk na písomnej úrovni s možnosťou prečítať technickú dokumentáciu v jednom z uvedených jazykov
– minimálne 2 roky skúseností na pozícii
– NUTNÁ PODMIENKA – platný certifikát IWE
– znalosť noriem ISO 9001:2008, ISO 14000:20004,

Vzdelanie

Stredné

Výhody / Benefity

– budú upresnené na pohovore

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin