Pracovná ponuka

Hlavný Inžinier projektu

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Chcel by si vytvárať taký priestor, aby ľudia žili krajšie, lepšie a boli šťastnejší, slobodnejší? Ak máš v sebe ten správny drive a výzie ktoré chceš uskutočniť, neváhaj a ozvi sa nám!

Náplň práce

• Bude zodpovedať za vedenie projektového tímu (architekti, inžinieri, subdodávatelia….)
• Riadi projekt a vedie technickú komunikáciu s interným tímom, s klientmi, s inštitúciami, s inžinieringom, s tímom subdodávateľov
• Zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov, normových požiadaviek STN
• Zadáva úlohy, kontroluje priebeh zhotovovania PD najmä v stupňoch (architektonická štúdia, územné rozhodnutie, stavebné povolenie, dokumentácia pre realizáciu stavby)
• Samostatne riadi, usmerňuje a kontroluje návrhy stavebných projektov so svojim prideleným tímom
• Na základe zadania riadi a kontroluje zhotovenie technickej dokumentácie (textovú a grafickú – výkresovú časť), v prípade potreby projektuje

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
Prax na pozícii/v oblasti
Skúsenosti na podobnej pozícií
Počet rokov praxe 3

Vzdelanie

Vysoká škola

Výhody / Benefity

• Flexibilný pracovný čas/homeoffice (po uplynutí skúšobnej doby)
• Odmeny za výsledky
• Sickdays aj platené voľno (podľa individuálnej dohody)
• Prácu v profesionálnom tíme
• Prácu na veľkých aj menších projektoch
• Prácu s profesionálnymi softwaremi
• Priateľský kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
• Prácu na projektoch v realizácií, možnosť získania rýchlej a zaujímavej referencie do portfólia – DUR, SP, RP – plánované desiatky tisíc. m2 plôch

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin