Pracovná ponuka

Finančný Administrátor

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Zodpovednosť za externých zamestnancov, nastavenie všetkých potrebných vstupov a prístupov.

Náplň práce

• Zodpovednosť za externých zamestnancov, nastavenie všetkých potrebných vstupov a prístupov
• Budete kontaktná osoba pre externých zamestnancov v prípade akéhokoľvek problému.
• Zodpovednosť za audítorov, nastavenie všetkých potrebných vstupov a prístupov pre nich
• Taktiež kontaktná osoba pre audítorov v prípade akéhokoľvek problému.
• System Administrator Business („Kľúčový používateľ“) pre niekoľko platforiem a prepojenie medzi centrálnym a lokálnym finančným oddelením.
• Príprava a analýza reportov do centrály na mesačnej báze.
• Zodpovednosť za centrálnu schránku, starostlivosť o ňu, spracovanie požiadaviek a riešenie problémov na dennej báze.

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť v systéme SAP ECC and S/4 HANA výhodou.

Vzdelanie

Stredné

Výhody / Benefity

• Ročný výkonnostný bonus až do výšky 2 mesačnej mzdy.
• Firemný notebook a mobil aj na súkromné účely.

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin