Pracovná ponuka

Customer Service Agent with English

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Náplň práce

• Respond to customer queries via phone or e-mail
• Learn everything you can about the Dyson products
• Data analysis
• Monitor customer issues

Požiadavky na zamestnanca

Candidates with:
Primary education
Secondary school student
Secondary without school-leaving examination
Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student
University education (Bachelor’s degree)
University education (Master’s degree)
Postgraduate (Doctorate)
Language skills:
Slovak – Advanced (C1) and English – Advanced (C1)
The position is suitable for a fresh graduate
Personality requirements and skills
– any experience in customer service is welcomed but it is NOT mandatory
Other requirements:
Be able to work during weekends

Vzdelanie

Stredné

Výhody / Benefity

• Highly competitive base salary of €16,500 per annum
• Food Vouchers €100 Per Month (€1200 per annum with no employee contribution)
• Introducing a commuting allowance €50 Per month (€600 per annum for 100% in the office) or working from home allowances €50 per month (€600 per annum for 100% working from home)

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin