Pracovná ponuka

Asset manager komerčných nehnuteľností

Miesto práce / lokalita

Mzdové podmienky (brutto)

Druh pracovného pomeru

Podrobnosti o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme junior/senior kandidáta na pozíciu Asset manager, ktorý bude zodpovedný za koordináciu a zabezpečovanie zverených komerčných nehnuteľností a budov v CEE regióne.

Náplň práce

 koordinácia a zabezpečenie prevádzky zverených komerčných nehnuteľností a budov v CEE
regióne
 komunikácia s nájomcami a externými dodávateľmi (existujúcimi a potenciálnymi)
 spolupráca, koordinácia a kontrola property manažérov zverených nehnuteľností
 koordinácia a kontrola externých dodávateľov
 spolupráca s realitnými maklérmi
 súčinnosť pri tvorbe nájomných podmienok, koordinácia procesu uzatvárania nájomných
zmlúv

Požiadavky na zamestnanca

Senior – skúsenosti v oblasti správy, prevádzky a prenájmu komerčných nehnuteľností ( min. 3 rokov)
Junior – záujem a všeobecný prehľad ohľadne trhu komerčných nehnuteľností , predchádzajúce
skúsenosti v oblasti správy nehnuteľností alebo leasingu komerčných nehnuteľností sú vítané

 jazykové znalosti Anglicky – aktívne, pokročilý

 pokročilá znalosť Microsoft Office (word, excel, power point)
 záujem a všeobecný prehľad na trhu komerčných nehnuteľností
 samostatnosť
 príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
 flexibilita
 pozitívny prístup k práci
 zodpovednosť a precíznosť
 vodičský preukaz skupiny B podmienkou
 ochota cestovať

Vzdelanie

Vysoká škola

Výhody / Benefity

 motivačné platové ohodnotenie vrátane výkonostných odmien
 príjemné pracovné prostredie a kolektív
 firemné akcie a teambuildingové aktivity

Inzerujúca spoločnosť

Kontaktná osoba

Zaujala Vás ponuka?
Kontaktujte nás

* polia označené hviezdičkou, sú povinné
VYPOČÍTAJTE*

Objavte pre Vás ďalšie pracovné príležitosti

HR Business Partner

Lokalita: Malacky
Máš skúsenosť s HR, zaujíma ťa biznis svet a chceš napredovať vo svojej kariére? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,…), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

2000€/mesačne

Chcem vedieť viac »

Solverwp- WordPress Theme and Plugin