Ak chcete zamestnať špičkové talenty, potrebujete odborníka, ktorý vám pomôže urobiť správne rozhodnutie!

Získavanie talentov je zložitý a časovo náročný proces. Zahŕňa viacero zainteresovaných strán, veľa účastníkov a vysoké stávky. Je to však aj nevyhnutná súčasť podnikania a rastu vašej spoločnosti.

Prijatie správneho človeka na pracovnú pozíciu je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré môžete ako zamestnávateľ urobiť. Zlý nábor môže viesť k nízkej produktivite, vysokej fluktuácii a dokonca k súdnym sporom. Prijatie nesprávneho človeka na pracovnú pozíciu môže byť aj nákladné, pretože každoročne stojí spoločnosti veľa peňazí v dôsledku straty produktivity a premrhaného času. Spoločnosti často strávia mesiace alebo dokonca roky tým, že sa samy snažia nájsť vhodných kandidátov, a potom sú sklamané výsledkami, ktoré dostanú.

Najlepší spôsob, ako zamestnať skvelého kandidáta, je spolupracovať s firmou na vyhľadávanie vedúcich pracovníkov. Okrem vhodných kandidátov vedia agentúry poskytnúť aj spätnú väzbu z trhu (nízka mzda, benefity – v podobe ubytovania, využívanie firemného auta, príspevky, atď.)

Prečo by som si mal najímať firmu na vyhľadávanie vedúcich pracovníkov?

Zamestnávanie prostredníctvom firmy na vyhľadávanie vedúcich pracovníkov má mnoho výhod, a nie na vlastnú päsť:

1. Sú to odborníci vo svojom odbore.

2. Vedia, ako nájsť talenty v akejkoľvek krajine alebo odvetví.

3. Dokážu vám ušetriť čas a peniaze tým, že rýchlo a efektívne nájdu najlepších kandidátov na vašu pozíciu – bez toho, aby ste strácali čas pohovormi, ktoré nikam nevedú.

Pohľad zvonku: nie je to nepravdepodobné, ale v spolupráci s agentúrou vedia nájsť to najlepšie nielen z aktívne hľadajúcich, ale aj z neaktívnych, poprípade ľudí z rôznych interných databáz.

Mgr. Bianka Tóthová, Online Marketing Specialist

Pridajte Komentár

Solverwp- WordPress Theme and Plugin